Kurzy a semináre

Nevyučujeme teóriu a poučky, ale delíme sa o reálne skúsenosti, ktoré sme nadobudli pri dlhodobej práci v našej online marketingovej agentúre. Vždy sa na problém pozeráme z pohľadu klienta, naším cieľom je naučiť vás rozumieť digitálnym médiám, chápať súvislosti a byť schopný manažovať svoju online komunikáciu či vedieť efektívne spolupracovať s digitálnou agentúrou. Oceníte individuálny prístup nás aj certifikovaných lektorov.

Google AdWords školenie pre začiatočníkov

Ľudia sa pri hľadaní produktov a služieb obracajú hlavne na vyhľadávač Google. PPC reklama je jednou z najefektívnejších foriem internetovej reklamy.
získaj viac informácií

Google AdWords školenie pre pokročilých

Spoznajte pokročilé funkcie Google Adwords a posuňte vaše kampane na ďalšiu úroveň. Na školení Google AdWords pre (mierne) pokročilých si ukážeme ako správne optimalizovať kampane tak, aby dosiahli lepšie výsledky.
získaj viac informácií

Google Analytics školenie

Merateľnosť je jednou z hlavných výhod online marketingu. A na meranie kampaní používa väčšina webov práve Google Analytics.
získaj viac informácií

Správne nastavenie stratégie vo firme

Naučíte sa, ako robiť efektívny online marketing a implementovať všetky prvky do vašej digitálnej stratégie. Počas školenia vás prevedieme prípravou, nasadením, hodnotením digitálnej stratégie a pridáme aj príklady z praxe.
získaj viac informácií

YouTube školenie

Zviditeľnite vašu značku produkt či službu pomocou video marketingu po celom svete. Ak chcete naozaj dobrý YouTube kanál, tak samotná registrácia na YouTube nestačí.
získaj viac informácií

LinkedIN – pútavý profil či skvelá reklama

Linkedin nie len nástroj na vyhľadávanie skvelých ľudí do pracovného tímu alebo zaujímavých pracovných príležitostí. Môže a mal by sa stať Vašim obchodným nástrojom.
získaj viac informácií

Psychológia a personalizácia v online reklame

Psychológia hrá pri tvorbe reklamy dôležitú úlohu. Okrem toho, že poskytuje informácie o uspokojovaní potrieb vytvára tiež zmenu postojov cieľových skupín.
získaj viac informácií

Digitálna marketingová stratégia

Základy Facebooku

Kedy je online marketing úspešný

Storytelling

Cenová ponuka Zavolajte nám