YouTube školenie

Získajte prehľad vo video marketingu a nastavte správnu stratégiu pre firmu na YouTube

Zviditeľnite vašu značku produkt či službu pomocou video marketingu po celom svete. Ak chcete naozaj dobrý YouTube kanál, tak samotná registrácia na YouTube nestačí. Dôležité je hneď po registrácií urobiť niekoľko krokov naviac, ktoré si na tomto školení ukážeme. Dozviete sa tiež, ako čo najefektívnejšie získať odberateľov ale aj aké formáty YouTube kampaní poznáme. Väčšina kanálov na YouTube síce uverejňuje nové videá no ich rast z pohľadu sledovanosti je veľmi pomalý. Ukážeme si názorné príklady ako to môžeme ovplyvniť.

YouTube školenie je určené pre každého, kto má záujem svoje produkty či služby profesionálne propagovať pomocou videí na YouTube.

Poldňové školenie s prezentáciou v zrozumiteľnej forme podľa konkrétnych príkladov z praxe zamerané na YouTube marketing v kocke.

Naučíte sa:

  • Základy YouTube marketingu a nastavenie firemného YouTube kanála
  • Rozloženie prvkov YouTube kanála – význam a vysvetlenie pojmov
  • Ako správne pridať video a zvýšiť tak jeho sledovanosť
  • Ako vložiť linky na web a sociálne siete, či zlepšiť vyhľadávateľnosť YouTube kanálu
  • Ako využívať YouTube analytics a vyhodnocovať výsledky
  • Cielená reklama – Bumper Ads, IN stream a In Display reklama
  • Štatistika a stratégie pri zvyšovaní sledovanosti videí
  • Ako čo najefektívnejšie získať odberateľov pre svoj kanál

 

Kurzom vás bude sprevádzať:

Navrhuje efektívne online kampane a vytvára stratégiu šitú na mieru. S prehľadom nájde riešenie na akúkoľvek otázku. Má zmysel pre detail a YouTube je jeho silnou stránkou. Nenechá si ujsť žiadnu novinku, ktorú by využil v prospech lepších výsledkov. Obľubuje cestovanie a nové trendy, ako aj ich aplikáciu do online kampaní.

Jozef Simon

Skúsený školiteľ a odborník na videoreklamu

}

Trvanie

3 hodín

R

Bonus

hodinová konzultácia po skončení školenia, priestor na spätnú väzbu, kontrola zapracovania výstupov zo školenia vo firme

Napíšte nám Zavolajte nám