Naštartujte váš online biznis

Vhodná a aktuálna technológia, pútavý obsah, či responzívny dizajn s vhodne zvolenými prvkami call-to-action, ale aj používateľská prívetivosť či prepojenie s ostatnými kanálmi a nástrojmi vášho digitálneho marketingu, to všetko a mnoho iného môže mať zásadný vplyv na efektivitu vašej komunikácie. Nechajte nás navrhnúť a vytvoriť vám správny web podľa vašich potrieb, ktorý bude základným pilierom vášho digitálneho marketingu.

Technológia

Nech už potrebujete e-shop, firemné stránky, osobný web alebo blog, navrhneme a implementujeme vhodnú platformu, či je to svetovo dnes najvyužívanejší Wordpress alebo…

Webový dizajn a UI dizajn

Postaráme sa o vývoj grafického prostredia od analýzy požiadaviek až po programátorské práce a implementáciu dizajnu do zvolenej technológie.
získaj viac informácií

Tvorba obsahu

Naši copywriteri a grafici vám radi pomôžu v príprave podkladov, nech už ide o reklamné alebo produktové texty, o úpravu či vytvorenie obrázkov alebo zložitejších grafických prvkov.

SEO

Analyzujeme a optimalizujeme vaše stránky na čo najdokonalejšiu používateľskú skúsenosť, či ide o rýchlosť, obsah, použité prvky alebo o SEO.

Webová analytika

Prepojíme a nastavíme Google Analytics s vašou stránkou tak, aby ste mohli využívať pokročilé funkcie tohto nástroja na zvýšenie efektivity vášho digitálneho marketingu.
získaj viac informácií

Monetizácia webu

Navrhneme vám stratégiu a implementujeme technológie AdSense a DFP, vďaka ktorým si zvýšite príjem zobrazovaním kvalitnej a relevantnej externej reklamy na vašich stránkach.

Správa webových stránok

Zabezpečíme vám komplexnú správu webových stránok od pravidelných aktualizácií plug-inov cez ochranu pred externými útokmi hackerov až po aktualizácie obsahu zo záloh.
získaj viac informácií

Cenová ponuka Zavolajte nám