Povedali o nás

Na Volis International si najviac ceníme ich individuálny prístup a ľudskosť kombinovanú s vysokou odbornosťou. Čiastkový výkonnostný marketing Vám dnes dá hocikto, Volis nám však pomáha zapasovať ho do našej komplexnej marketingovej stratégie. Skrátka dostávame VIP digitálny marketing!

Rastislav Talárovič

SOS electronic, s.r.o.

S Volisom pracujeme už viac ako 2 roky a ich výsledky nás veľmi pozitívne prekvapili. Predajnosť vstupeniek na balet vzrástla v porovnaní s predchádzajúcim rokom o 40%. Okrem toho nám pomohli získať viac ako 1000 nových emailov z online súťaží a pomohli nám zadefinovať cieľovú skupinu, na ktorú by sme sa mali zamerať. Je to tím mladých ľudí zanietených pre svoju prácu, preto sa nám s nimi spolupracuje skvele!

Daniel Rabina

riaditeľ Centra marketingu SND

Volis International nám poskytol školenia pre našich produktových a marketingových manažérov v Česku a na Slovensku. Čím sme získali veľmi dobrý prehľad o trendoch v online marketingu a zapracovali tieto trendy do našej marketingovej stratégie.

Gedeon Richter

Prácu za ľuďmi okolo Martina Voleka neprehliadnete. Už niekoľko rokov sa nám starajú o bezpečnosť a aktualizácie webov. Okrem toho s nimi pravidelne pripravujeme lokálne kampane pre naše reštaurácie na sociálnych sieťach a vo vyhľadávači Google.

Miriam Benčíková - Kušnírová

Bencik Culinary Group

Vďaka auditu našich online marketingových aktivít sa nám podarilo vylepšiť a optimalizovať naše stránky pre vyhľadávače, vďaka čomu sme zlepšili konverzie, user experience (UX) návštevníkov a zvýšili výkonnosť platených kampaní vo vyhľadávači Google.

WÖRWAG Pharma Slovensko

Počas našej spolupráce tím Volis prostredníctvom PPC kampaní zvýšil návštevnosť na našej stránke štvornásobne. Predovšetkým sa však zvýšili dokončenia stanovených cieľov až o trojnásobok. Volis nás presvedčil, že aj s lokálnymi kampaňami na špecifickú cieľovú skupinu sa dajú dosiahnuť skvelé výsledky.

Pavol Lukáčik

Lukáčik & Partners, s.r.o.

Napíšte nám Zavolajte nám