Digitálna marketingová agentúraGoogle certified partner

Výnimočný príbeh

Prijmite pozvanie do sveta digitálneho marketingu

Boli sme pri tom, keď sa na Slovensku formoval svet online médií a internetu. Z lokálnej SEO agentúry sme sa aj vďaka našim klientom stali v priebehu 10 rokov fullservisovou digitálnou agentúrou, ktorá dnes pokrýva potreby našich klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis. Certifikovaní špecialisti z našich tímov dnes tvoria a manažujú online kampane vo viac ako 10 krajinách. Sme partnerskou agentúrou Google a Google tréner, naše skúsenosti a entuziazmus pre digitálny marketing sprostredkúvame spoločne s ďalšími partnermi ročne desiatkam marketérov zúčastňujúcich sa na konferenciách Trend Online Academy. Pravidelne organizujeme samostatné semináre a školenia na Slovensku aj v zahraničí. Dnes má agentúra VOLIS stabilné miesto medzi TOP digitálnymi agentúrami. Sme partnermi a garantmi mnohých inovatívnych projektov ako MastersGate e-shop Accelerator, aktívne spolupracujeme so študentmi vysokých škôl, pravidelne nás môžete vidieť v odborných televíznych diskusných reláciách. Pri tom všetkom sa stále primárne venujeme každodenným potrebám našich väčších či menších klientov a snažíme sa udržiavať to nadšenie pre digitálny marketing a online médiá, ktoré nás dalo dokopy. Bude nám potešením, keď aj vás budeme môcť privítať v digitálnej online agentúre VOLIS International.

Naše certifikáty

  • Google Analytics certified
  • AdWords Fundamentals
  • AdWords Display certified
  • Mobile Advertising certified
  • Video Ads certified
  • AdWords Shopping certified

Volis v číslach

rokov skúseností

krajín, kde sme realizovali Google kampane

vyškolených študentov a marketérov

Naši ľudia

Martin Volek

Martin Volek

CEO & Google Certified Trainer

Vďaka štúdiu MBA vo Viedni sa začal špecializovať na online marketing. Dnes sa špecializuje na strategické online poradenstvo a správu digitálnych reklamných kampaní. Od roku 2008 vedie online marketingové semináre na MBA škole SMA a Trend Online Academy. Taktiež prednáša v zahraničí, na konferenciách a univerzitách, od februára 2016 je certifikovaným školiteľom spoločnosti Google.

Stano Bajaník

Stano Bajaník

Creative Director

Pavel Fillo

Pavel Fillo

Account Manager

Najnovšie na našom blogu

Čo sa skrýva za správou ppc kampaní

Správa PPC kampaní býva opisovaná ako veľmi jednoduchá. Prečo by ste mali platiť agentúru, aby sa vám o kampane starala? Pretože profesionálna správa PPC kampaní vedie k efektívnemu využitiu prostriedkov, pri sledovaní a dosahovaní želaných cieľov. Agentúra, ktorej zveríte realizáciu online kampaní, sa stáva pre vás partnerom, s ktorým spoločne sledujete vývoj a napredovanie.

Prejsť na celý článok

Ako sa nestratiť v online marketingu

Viete ako môžete jednoducho ušetriť cca 15 000 $ na školnom? Kam ísť, aby ste vedeli všetko o Facebooku alebo kde si urobiť vodičský preukaz marketéra? V nasledujúcich riadkoch vám prinášam zoznam stránok, kde si môžete spraviť certifikát, prehĺbiť svoje poznatky alebo sa zapísať na univerzitný kurz, ktorý vás posunie ďalej.

Prejsť na celý článok

Zaujíma ťa práca u nás?

Možno práve ty si budúca hviezda digitálneho marketingu. A možno práve VOLIS je tvoja domovská galaxia. Dáme ti príležitosť zažiariť v našom tíme alebo pred našimi klientmi. Pošli nám na seba kontakt a my sa ti veľmi rýchlo ozveme.

Please leave this field empty.

Napíšte nám 02 3211 4907