Výnimočný príbeh

Prijmite pozvanie do sveta digitálneho marketingu

Boli sme pri tom, keď sa na Slovensku formoval svet online médií a internetu. Z lokálnej SEO agentúry sme sa aj vďaka našim klientom stali v priebehu 10 rokov fullservisovou digitálnou agentúrou, ktorá dnes pokrýva potreby našich klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní a mediálny servis. Certifikovaní špecialisti z našich tímov dnes tvoria a manažujú online kampane vo viac ako 10 krajinách. Sme partnerskou agentúrou Google a Google tréner, naše skúsenosti a entuziazmus pre digitálny marketing sprostredkúvame spoločne s ďalšími partnermi ročne desiatkam marketérov zúčastňujúcich sa na konferenciách Trend Online Academy. Pravidelne organizujeme samostatné semináre a školenia na Slovensku aj v zahraničí. Dnes má agentúra VOLIS stabilné miesto medzi TOP digitálnymi agentúrami. Sme partnermi a garantmi mnohých inovatívnych projektov ako MastersGate e-shop Accelerator, aktívne spolupracujeme so študentmi vysokých škôl, pravidelne nás môžete vidieť v odborných televíznych diskusných reláciách. Pri tom všetkom sa stále primárne venujeme každodenným potrebám našich väčších či menších klientov a snažíme sa udržiavať to nadšenie pre digitálny marketing a online médiá, ktoré nás dalo dokopy. Bude nám potešením, keď aj vás budeme môcť privítať v digitálnej online agentúre VOLIS International.

Naše certifikáty

  • Google Analytics certified
  • AdWords Fundamentals
  • AdWords Display certified
  • Mobile Advertising certified
  • Video Ads certified
  • AdWords Shopping certified
The British Chamber of Commerce in the Slovak Republic
BlueWinston

Volis v číslach

rokov skúseností

krajín, kde sme realizovali Google kampane

vyškolených študentov a marketérov

Naši ľudia

Preferujeme osobný prístup

Martin Volek

Je našou prioritou poskytovať zákazníkom skutočne partnerský servis. Ak potrebujete niečo prediskutovať, poradiť sa, neváhajte a napíšte mi e-mail alebo mi priamo zavolajte.

Zaujíma ťa práca u nás?

Možno práve ty si budúca hviezda digitálneho marketingu. A možno práve VOLIS je tvoja domovská galaxia. Dáme ti príležitosť zažiariť v našom tíme alebo pred našimi klientmi. Pošli nám na seba kontakt a my sa ti veľmi rýchlo ozveme.

Account servisWebPPCGrafikaKreatíva

Napíšte nám Zavolajte nám