LinkedIN – pútavý profil či skvelá reklama

Zlepšite súkromný či firemný účet na maximum a vyťažte z reklamy

Linkedin nie len nástroj na vyhľadávanie skvelých ľudí do pracovného tímu alebo zaujímavých pracovných príležitostí. Môže a mal by sa stať Vašim obchodným nástrojom. Nástrojom na propagáciu produktov, služieb, získate vďaka nemu nové obchodné kontakty, sledujete konkurenciu, budujete loajalitu k svojej značke. Školenie LinkedIN je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť pracovať s touto sociálnou sieťou a získať tak cenné informácie, ktoré vedia v osobnom či pracovnom živote využiť. Je tiež určený pre manažérov projektov, alebo marketingových pracovníkov firiem.

Poldňové školenie s prezentáciou v zrozumiteľnej forme podľa konkrétnych príkladov z praxe zamerané na správne nastavenie LinkedIN profilu ako aj možnosti využitia reklamy.

Naučíte sa:

  • Ako si vytvoriť pútavý profil (osobný aj firemný)
  • Aké prvky musí obsahovať váš profil aby sa zaradil do „All Stars“
  • Ako efektívne využívať LinkedIN ako nástroj
  • Ako nájsť kľúčových ľudí pre vašu firmu
  • Tvorba obsahu na váš osobný či firemný profil
  • Reklama na LinkedIN – možnosti formátov a cielenia
  • Príklady využitia inzercií a platených kampaní

 

Kurzom vás bude sprevádzať:

Spoluzakladateľ a hlava Volis International, je okrem iného aj certifikovaný Google Partners Trainer. K vzdelávaniu má veľmi blízky vzťah, nájdete ho ako rečníka na konferenciách a lektora v startupových centrách, či na univerzitách. Vo vodách online marketingu pláva viac ako dekádu, preto ovláda súvislosti a na mieru dokáže ušiť stratégiu pre malé aj veľké značky. Ako bonus pridá veľkú porciu motivujúcej energie, ktorá pomáha pri hľadaní komplexného marketingového riešenia.

Martin Volek

Skúsený školiteľ, Google Partners Tréner a CEO Volis International

}

Trvanie

3 hodiny

R

Bonus

hodinová konzultácia po skončení školenia, priestor na spätnú väzbu, kontrola zapracovania výstupov zo školenia vo firme

Napíšte nám Zavolajte nám