Google AdWords školenie pre pokročilých

Naučte sa pokročilé nastavenia a optimalizáciu kampaní

Spoznajte pokročilé funkcie Google Adwords a posuňte vaše kampane na ďalšiu úroveň. Na školení Google AdWords pre (mierne) pokročilých si ukážeme ako správne optimalizovať kampane tak, aby dosiahli lepšie výsledky. Ak ste už prešli našim prvým školením Google AdWords pre začiatočníkov, prípadne máte skúsenosti s vytváraním kampaní v Google AdWords, toto školenie je určené práve pre vás. Naučíme vás správne optimalizovať vytvorené kampane, lepšie investovať financie do reklám a prepájať jednotlivé účty. Osvojíte si remarketing a jeho stratégiu a oboznámite s najnovšími funkciami. Kurz je zameraný na pokročilú správu kľúčových slov, tvorbu väčších kampaní a vyhodnocovanie výsledkov.

Školenie Google AdWords pre pokročilých je vhodné pre ľudí, ktorí si chcú prehĺbiť a rozšíriť znalosti v nastavení online kampaní v Google AdWords. Je tiež určené pre manažérov projektov, alebo marketingových pracovníkov firiem.

Celodňové školenie s prezentáciou v zrozumiteľnej forme podľa konkrétnych príkladov z praxe zamerané na správnu optimalizáciu online kampaní.

Naučíte sa:

  • Google Adwords a pokročilé možnosti tejto reklamnej siete
  • Ako správne optimalizovať kampane a dosiahnuť vyšší výkon
  • PPC vo vyhľadávacej sieti v praxi
  • Stratégia ponúkania cien
  • Vyhodnocovanie skóre kvality – faktory, meranie, určovanie
  • Tvorba rozšírení reklamy
  • Remarketing – funkcionalita, nastavenie publika
  • Nastavenie dynamického remarketingu
  • Vyhodnocovanie výsledkov, tipy a triky pre ešte výkonnejšie kampane

 

Kurzom vás bude sprevádzať:

Michal zabezpečuje výkonnostné online kampane, zamerané na predaj produktov a služieb naprieč Európou vo viac ako 10 krajinách sveta. Odborník na výkonnostné kampane, ako aj zbieranie, analyzovanie a vyhodnocovanie dát. Hlava nášho performance tímu. Miluje moment, keď kampane pod jeho vedením, dosahujú nadpriemerné výsledky. Vždy dobre naladený a plný pozitívnej energie.

Michal Majerník

Senior Performance Špecialista

}

Trvanie

6 hodín

R

Bonus

dvojhodinová konzultácia po skončení školenia, priestor na spätnú väzbu, kontrola zapracovania výstupov zo školenia vo firme

Napíšte nám Zavolajte nám