Digitálna marketingová agentúraGoogle certified partner

Friends not Clients

Povedali o nás

Na Volis International si najviac ceníme ich individuálny prístup a ľudskosť kombinovanú s vysokou odbornosťou. Čiastkový výkonnostný marketing Vám dnes dá hocikto, Volis nám však pomáha zapasovať ho do našej komplexnej marketingovej stratégie. Skrátka dostávame VIP digitálny marketing!

Rastislav Talárovič

SOS electronic, s.r.o.

Naše projekty

Volis Academy

Jazyková škola ponúka širokospekrálne jazykové vzdelávanie pre firmy i verejnosť – angličtina, francúzština, ruština, …

Trend Online Academy

Top informácie zo sveta online marketingu, určené pre všetkých, ktorí chcú nakopnúť svoj biznis vďaka správnemu využitiu digitálu.

Jazykové pobyty

Kvalitné jazykové pobyty pre deti, študentov, dospelých a firmy. Jazykové kurzy v angličtine, nemčine, francúzštine…

Najnovšie na našom blogu

Čo sa skrýva za správou ppc kampaní

Správa PPC kampaní býva opisovaná ako veľmi jednoduchá. Prečo by ste mali platiť agentúru, aby sa vám o kampane starala? Pretože profesionálna správa PPC kampaní vedie k efektívnemu využitiu prostriedkov, pri sledovaní a dosahovaní želaných cieľov. Agentúra, ktorej zveríte realizáciu online kampaní, sa stáva pre vás partnerom, s ktorým spoločne sledujete vývoj a napredovanie.

Prejsť na celý článok

Ako sa nestratiť v online marketingu

Viete ako môžete jednoducho ušetriť cca 15 000 $ na školnom? Kam ísť, aby ste vedeli všetko o Facebooku alebo kde si urobiť vodičský preukaz marketéra? V nasledujúcich riadkoch vám prinášam zoznam stránok, kde si môžete spraviť certifikát, prehĺbiť svoje poznatky alebo sa zapísať na univerzitný kurz, ktorý vás posunie ďalej.

Prejsť na celý článok
Napíšte nám 02 3211 4907