Hľadá sa SEO špecialista

Do tímu Volis International hľadáme SEO špecialistu. Ak máš aspoň ročné skúsenosti s optimalizáciou webov pre vyhľadávače a reálne výsledky, skvelé. Ak vieš kto je Rand Fishkin, ešte lepšie. Ak si alergický na slovné spojenie „SEO optimalizácia“, čítaj ďalej!

Náplň práce

  • On-page SEO auditing, odporúčania, implementácia
  • Off-page stratégie, tvorba contentu, linkbuilding
  • Tvorba contentu
  • Spolupráca na iných projektoch (web, ppc, content)

Požiadavky

  • rozhľad a skúsenosti v online marketingu
  • minimálne ročné skúsenosti s optimalizáciou pre vyhľadávače
  • Slovenský jazyk na úrovni C2, anglický jazyk na úrovni B2
  • dobrú znalosť Google Analytics, základy Google Tag Manager
  • marketingové a analytické zmýšlanie
  • základy HTML a CSS – pokročilá znalosť výhodou.
  • vysokoškolské vzdelanie v marketingu, manažmente, IT alebo podobnom výhodou

Forma spolupráce

  • Full-time

Mesto

  • Bratislava

Ponúkame

  • Peňažné ohodnotenie: od 1700 € / brutto
  • Práca na zaujímavých klientoch ako SOS electronic, Festina, O2 Business Services, TA3 a iné
  • Denný prísun free kávy, ovocia a raz týždenne pozývame na obed
  • Jazykové kurzy zadarmo
  • Možnosť vzdelávať sa na konferenciách, seminároch, webinároch, workshopoch
  • Výbornú lokalitu v centre Bratislavy

O spoločnosti

Volis International je full-servisová Google partnerská digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní, tvorbu obsahu a mediálny servis.

Venujeme sa SEO a výkonnostným kampaniam na Google, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam.

Pomohli sme klientom ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina, O2 Business Services, Volis Academy, Stella Artois, Vegmart, YEME či TA3. Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.

Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 – 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020.

Volis International je členom IAB, Digitálnej koalície a British Chamber of Commerce.

Zaujali sme Ťa? V tom prípade nám zašli svoj životopis na info@volis-international.com a dohodni si stretnutie.

Zaujíma ťa práca u nás? Napíš nám!

    Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Volis International s.r.o., so sídlom Štefániková 19, 811 01 Bratislava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

    Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Volis International s.r.o., so sídlom Štefániková 19, 811 01 Bratislava, Slovenská republika za účelom zasielania newsletterov a iných marketingových informácií. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

    Naši ľudia

    Volis v číslach

    rokov skúseností

    krajín, kde sme realizovali Google kampane

    vyškolených študentov a marketérov

    Preferujeme osobný prístup

    Martin Volek

    Je našou prioritou poskytovať zákazníkom skutočne partnerský servis. Ak potrebujete niečo prediskutovať, poradiť sa, neváhajte a napíšte mi e-mail alebo mi priamo zavolajte.

    Napíšte nám Zavolajte nám