Hľadá sa LinkedIn Specialist / Social Media Specialist

Náplň práce

  • tvorba obsahu
  • správa reklamných kampaní v systéme LinkedIn
  • správa ďalších reklamných kampaní Instagram, Facebook Ads..
  • Vyhodnocovanie dát, reporting a návrhy zmien
  • spoluúčasť na navrhnovaní marketingových stratégií pre klientov
  • komunikácia a starostlivosť o klienta, návrhy zmien a zlepšení..

Požiadavky

  • Preukázateľné skúsenosti s tvorbou obsahu a správou kampaní na LinkedIn a Facebook..
  • Bezchybné ovládanie slovenčiny
  • Anglický jazyk na úrovni aspoň B2
  • Proaktivitu
  • Zodpovednosť
  • Práca v digitálnej agentúre výhodou
  • Prax v oblasti online marketingu min. 2 roky podmienkou

Forma spolupráce

  • Živnosť / SRO

Mesto

  • Bratislava, Košice

Ponúkame

  • Peňažné ohodnotenie: 1300 – 2200 € / brutto
  • Práca na zaujímavých projektoch na Slovenskom aj Európskom trhu (Klienti ako O2 Business Services, TA3, Wood & Company, Člověk v Tísni,
  • Marriott Hotels, Oberosterreich Tourism, Volis Academy a iné)
  • Flexibilita práce. Zaujímajú nás výsledky, nie to, koľko času stráviš v práci
  • V prípade ďalšieho kariérneho rozvoja – možnosť venovať sa aj inej oblasti , ako napr. PPC kampaniam, automatizácii a personalizácii online marketingu a posúvať sa smerom, ktorý ti vyhovuje (SEO, UX, Sales etc)
  • Kancelária v centre Bratislavy, poprípade v Košiciach
  • vzdelávanie: kurzy, semináre, účasť na odborných konferenciách
  • jazykový kurz zdarma v budove digitálnej agentúry v Bratislave
  • multi-sport karta /v prípade záujmu/
  • non-stop ovocie, raz týždenne spoločný obed

O spoločnosti

Volis International je full-servisová Google partnerská digitálna agentúra, ktorá dnes pokrýva potreby klientov od prípravy stratégie cez kreatívny a produkčný servis až po správu kampaní, tvorbu obsahu a mediálny servis.

Venujeme sa SEO a výkonnostným kampaniam na Google, LinkedIn kampaniam, automatizácii a personalizácii marketingu, vzdelávaniu ako i digitálnym stratégiam.

Pomohli sme klientom ako napr. Julius Meinl, Slovakia Travel, Festina, O2 Business Services, Volis Academy, Stella Artois, Vegmart, YEME či TA3. Volis International je členom IAB a Britskej obchodnej komory.

Ocenenia: Digital Excellence Awards 2020 – 1. miesto v kategórii performance, Google Trainer of the Year 2020.

Volis International je členom IAB, Digitálnej koalície a British Chamber of Commerce.

Zaujali sme Ťa? V tom prípade nám zašli svoj životopis na info@volis-international.com a dohodni si stretnutie.

Zaujíma ťa práca u nás? Napíš nám!

    Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Volis International s.r.o., so sídlom Štefániková 19, 811 01 Bratislava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

    Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, telefónne číslo, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Volis International s.r.o., so sídlom Štefániková 19, 811 01 Bratislava, Slovenská republika za účelom zasielania newsletterov a iných marketingových informácií. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

    Naši ľudia

    Volis v číslach

    rokov skúseností

    krajín, kde sme realizovali Google kampane

    vyškolených študentov a marketérov

    Preferujeme osobný prístup

    Martin Volek

    Je našou prioritou poskytovať zákazníkom skutočne partnerský servis. Ak potrebujete niečo prediskutovať, poradiť sa, neváhajte a napíšte mi e-mail alebo mi priamo zavolajte.

    Napíšte nám Zavolajte nám